Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Ubranka dla dzieci hand made

Ręcznie szyte ubrania dla dzieci charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i starannością w każdym wykonanym elemencie. Mogą one wnosić radość do codziennego życia, łącząc wygodny krój i funkcjonalność z zabawnymi kolorowymi grafikami. Kolorowe ubrania pomagają dzieciom się wyróżnić, a jednocześnie wspierać ich dobre samopoczucie. Każdy wie, jak ubrania wpływają na humor. Jeżeli ubrania są wygodne, ładne i komfortowe, znacząco budują pewność siebie. Ubrania dla dzieci handmade to doskonała opcja dla osób chcących dopasowanych ubrań do swojego konkretnego rozmiaru, oraz wyróżnienie się poprzez ich spersonalizowany krój.

Autorskie printy na ubraniach

Znalezienie wyjątkowych ubrań dla dzieci może być trudne, ale nie musi. Warto skupić się na wyborze nie tylko wygodnych i funkcjonalnych ubrań, ale także na kolorach, elementach dodatkowych, wyróżniających. Oryginalne printy na ubraniach to rodzaj dzieła sztuki. W rezultacie powstaje jedyna w  swoim rodzaju kolorowa odzież dla dzieci, którą możesz się cieszyć przez lata. Kolekcja kompletów dresowych i T-shirtów od My Miętowi to bogactwo wielu unikatowych i kreatorskich grafik. Pozwól swojemu dziecku pokazać siebie, wyróżnić swoją osobowość. 

Polska marka odzieży

Polska ma długą historię produkcji tekstyliów. Ubrania szyte w Polsce charakteryzują się dobrym wykonaniem oraz stylem. W zależności od charakteru marki styl ten może się całkowicie różnić od siebie. Polscy projektanci są znani z używania jaskrawych kolorów i odważnych wzorów. Kolory mają moc wyrażania siebie oraz wyróżnienia siebie spośród tłumu. 

Ubrania dziecięce przyjazne środowisku

Większość osób uważa swoje ubrania za coś oczywistego. Noszone codziennie, często bez zastanowienia jak i z czego zostały wykonane. Prawda jest jednak taka, że nasze ubrania mają duży wpływ na środowisko. Szczególnie ważnej jest zwrócenie uwagi na materiały, z jakich szyte są ubrania. Powinny być wykonane z naturalnych tkanin, które są oddychające, bezpieczne dla skóry, przyjemne w dotyku, oraz neutralne dla Matki Ziemi. Ubrania produkowane w Polsce są zazwyczaj wykonane z naturalnych materiałów, takich jak wełna czy len. Świadomość przy wyborze odpowiedniej odzieży jest bardzo ważna. Już nie tylko liczy się wyjątkowy wzór czy kolor, ale także szycie bezpieczne dla planety.

Świadoma produkcja handmade

Świadome szycie polega na doborze naturalnych tkanin, których produkcja nie niszczy natury, doborze bezpiecznych farb do tkanin, ekologicznego podejścia podczas całego procesu skrajania ubrań aż do ich końcowego wykonania oraz wysyłki. Zwolennicy tak zwanej “wolnej mody” wierzą w kupowanie mniejszej ilości ubrań o lepszej jakości, które będą służyć przez lata. Poszukują również marek, które korzystają z materiałów odnawialnych i stosują uczciwe praktyki pracy. Podejmując bardziej przemyślane decyzje dotyczące tego, co zakładamy na nasze ciała, możemy przyczynić się do zmian na lepsze dla naszej planety.

My Miętowi –  Polski  producent dziecięcej odzieży, którą wyróżnia nie tylko jakość, ale także wyjątkowe wzory i kolory.

Udostępnij artykuł