Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Przepisy na udaną majówkę!

Majówka to chyba najbardziej wyczekiwany długi weekend przez wszystkich! To idealna okazja do naładowania baterii i odpoczynku.
My właśnie to mamy w planach, ponieważ wiemy, jak to wzmaga kreatywność i zapał do pracy. Podrzucamy Wam naszych 5 top pomysłów, jak można fajnie spędzić długi weekend.

1. Rowerowy wypad
Majówka to idealny czas na rowerową wycieczkę! Gdzie? To już Wasza decyzja. Możliwości jest mnóstwo: inne miasto, morze, góry, lasy. Wspólna wycieczka sprzyja zorganizowaniu zawodów, a my z dzieciakami lubimy robić przystanki na zabawy montessori. Wykorzystujemy spontaniczne pomysły, np. szukanie przedmiotów o różnych fakturach: liście, igły, drewno, kamienie. Potem prosimy dzieciaki o tworzenie śmiesznych historii o tych przedmiotach. Ma być dużo śmiechu, zabawy, a potem znów wsiadamy na rowery. Aktywne spędzanie czasu pozwala wypocząć na maksa! 

NOWE-LEG9

2. Wycieczki bliskie i dalekie
Wiele osób przed długim weekendem zastanawia się, jaka będzie pogoda. Majówka bywa nieobliczalna, ale możemy ją trochę okiełznać konkretnymi planami.
To idealny czas na podróże zarówno te dalsze, jak i bliższe.
My z dziewczynami przekonałyśmy się, że w pobliżu naszej miejscowości jest wiele perełek. Może to dobry moment, żeby wybrać się do parku, w którym jeszcze nie byliśmy? Albo poszperać w Internecie i sprawdzić miejsca
w okolicy, których nie znamy? 

3. Odpoczynek na łonie natury
Gdy dopisuje pogoda wiele osób marzy o wspólnym czasie na świeżym powietrzu. Jeśli jesteście domatorami i nie lubicie wyjazdów na zawołanie,
to warto ożywić ogród w te dni! My uwielbiamy pikniki w ogrodzie. Niektórzy wolą park lub klimatyczne miejsca nad wodą. Oczywiście dobre towarzystwo i jedzenie to podstawa! Możecie również grillować ze znajomymi albo umówić się na ucztę tematyczną i przygotować konkretny typ potraw.

4. Party tematyczne
Fajna forma spędzania czasu wolnego dla singli, dla rodzin, dla dzieci, czyli dla wszystkich! Odpoczynek poprzez dobrą zabawę to super pomysł! Na imprezie tematycznej nie może zabraknąć strojów, filmów i muzyki tematycznej.
My jesteśmy ekspertami od ciuchów, dlatego zachęcamy Was w naszym sklepie. Na myśl o kolorach i powrotu do przeszłości przychodzi impreza w stylu hipisowskim! Super stylówkę stworzycie z legginsami damskimi hippis
[AK1] 🌸. Tym printem przywołujemy wiosnę i zachęcamy Was do spędzenia wielu dni
i weekendów, a nie tylko majówki!    

 

5. Oderwanie od rzeczywistości
Majówka all inclusive Wam nie grozi?
 Nie kręcą Was wyjazdy? Podstawą jest oderwanie się od rzeczywistości, chociaż na chwilę. Można to zrobić bardzo prosto. Zróbcie coś, na co nie macie czasu na co dzień. Może jest to czas spędzony z dobrą książką, wyjście na spacer, telefon do znajomego, a może dzień w domu i po prostu leniuchowanie pod kocem. Nie ma złych odpowiedzi! To czas dla nas i ważne, aby dni wolne spędzić tak, jak chcemy. 

Dobrej majówki pełnej słońca i radości dla Was od ekipy MyMiętowi!

Udostępnij artykuł