Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Foty

Wzornik

Ściąga-cze

Stwórz swój wymarzony projekt

Torba jesieniara

109,00 

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Wzornik

Ściąga-cze

Opis

Torba od Miętowych
Fajną torbę powinien mieć każdy! MyMiętowi stworzyliśmy specjalnie z myślą o Twoich potrzebach torbę idealną. Duża, pojemna i szyta z niezwykłą starannością i pasją, która jest nieodłącznym elementem naszej codziennej pracy. Za co jeszcze pokochasz naszą torbę?
Za oryginalne printy i kolory!

Dlaczego torba od Miętowych?
Większość powodów już znasz, ale jest jeszcze kilka zalet. Torbę możesz nosić, jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Jest idealna na zakupy, wyjazdy i w sytuacjach, w których chcesz mieć wiele gadżetów pod ręką. Jest to nie tylko stylowy sposób na ich ogarnięcie, ale również bardzo pojemny. Praktyczny do tego stopnia, że bez problemu włożysz do torby nawet laptop. Skuś się na jeden z kolorowych wzorów!

Skład:
90% bawełna, 10% poliester
Dodatek poliestru poprawia żywotność tkaniny, dzięki czemu ubrania posłużą Ci jeszcze dłużej. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Standard Oeko-Tex® jest międzynarodowym systemem testowania i certyfikowania wyrobów włókienniczych pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Został on ustanowiony w 1992 roku przez grupę europejskich firm i instytutów włókienniczych, a dziś jest uznawany na całym świecie jako wiodąca opcja kontroli dla konsumentów, którzy chcą mieć pewność, że kupowane przez nich wyroby włókiennicze są wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

Zmierz się

Zmierz się

Zmierz się