Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Foty

Wzornik

Ściąga-cze

Stwórz swój wymarzony projekt

Narzutkowiec krótki dziecięcy flowers dogs

109,00 

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Wzornik

Ściąga-cze

Opis

Narzutkowiec krótki dziecięcy

Narzutkowiec to nasz prawdziwy bestseller. Od momentu premiery pokochało go wiele klientek zarówno tych dorosłych, jak i najmłodszych. To bardzo praktyczny element stylizacji. Świetnie sprawdza się do budowania warstwowych stylizacji, które są idealne na każdą porę roku i pogodę. Krótka narzutka nie krępuje ruchów i po prostu fajnie wygląda. Nasza zasada brzmi: Ty decydujesz!

Jak nosić narzutkowiec?
Narzutkowiec krótki
to uniwersalny element garderoby. Dobrze wygląda
z T-shirtem, bluzką, ale również elegancką koszulą. Narzutka wyłamuje się spoza wszelkich schematów! Dzieje się tak za sprawą różnych printów i kolorów, dzięki którym idealnie wyrazisz swoją osobowość. Twoje dziecko pokocha narzutkowiec od Miętowych nie tylko za wygląd, ale przede wszystkim za wygodę. Łatwo go założyć i zdjąć w każdym miejscu
i w dowolnej chwili.

Skład:
90% bawełna, 10% poliester
Dodatek poliestru poprawia żywotność tkaniny, dzięki czemu ubrania posłużą Ci jeszcze dłużej. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100.
Standard Oeko-Tex® jest międzynarodowym systemem testowania i certyfikowania wyrobów włókienniczych pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Został on ustanowiony w 1992 roku przez grupę europejskich firm i instytutów włókienniczych, a dziś jest uznawany na całym świecie jako wiodąca opcja kontroli dla konsumentów, którzy chcą mieć pewność, że kupowane przez nich wyroby włókiennicze są wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

Zmierz się

Zmierz się

Zmierz się