Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Foty

Wzornik

Ściąga-cze

Stwórz swój wymarzony projekt

Narzutkowiec krótki damski

299,00 

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
[checkProductCat]

Wzornik

Ściąga-cze

Opis

Narzutkowiec krótki to świetna propozycja budowania warstwowej stylizacji. Idealny na t shirt czy bluzę. Możesz zestawić narzutkę z legginsami czy spodniami. Szeroka dostępność wzorów sprawia, że wybierzesz idealnie oddający Ciebie i Twój charakter. Nasza narzutka posiada kaptur oraz masz możliwość wybrać czy ma posiadać kieszenie ! Jeśli chcesz dopasować długość idealnie do siebie, świetnie! Podaj nam swoje dokładne wymiary.

Odzież szyta na zamówienie

Jest coś szczególnego w ubraniach, które są szyte na miarę, z pasji i miłością do szycia i projektowania. Są one nie tylko idealnie dopasowane, ale także bardziej trwałe niż odzież produkowana masowo, i często mają unikalny styl, który odzwierciedla osobowość osoby, która je uszyła. Szycie jest satysfakcjonującym hobby, zwłaszcza kiedy szyjemy dla Was !

Certyfikat OEKO-TEX

Oeko-Tex Standard to międzynarodowy system certyfikacji, który testuje produkty tekstylne pod kątem zawartości szkodliwych substancji. Wszystkie produkty tekstylne opatrzone etykietą Oeko-Tex zostały poddane testom i otrzymały certyfikat potwierdzający, że są wolne od szkodliwych substancji chemicznych. Standard składa się z szeregu testów i kryteriów, które mają na celu ochronę zdrowia ludzkiego.
90% bawełna, 10% poliester

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

ZMIERZ SIĘ​

Zmierz się

Zmierz się

Zmierz się