Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Miętowy domek

O nas

MyMiętowi lubimy kolorowe ubrania. Nasza nazwa mówi sama za siebie i zdradza, który kolor jest naszym faworytem. Nic dziwnego, ponieważ kolor miętowy przywodzi na myśl świeżość, harmonię
i naturę. Czujemy miętę do kolorowych ubrań. Polskie marki odzieżowe wyróżnia pewnie wiele, ale nas na pewno jakość oraz indywidualizm! Wytrwaj w czytaniu dalej, a dowiesz się skąd się wzięło
w naszej historii trio. A właściwie czemu jest nieodłączną częścią naszej marki.

Jak to się zaczęło?

Własna marka odzieżowa była naszym dążeniem i marzeniem, na które powiedzmy sobie wprost: byłyśmy skazane! Jak to często bywa, również w naszym przypadku, wszystko zaczęło się
w rodzinie. Moja babcia i ciocia miały tradycyjne zakłady krawieckie. Jednak ja chciałam czegoś więcej i po prostu chciałam, aby moja własna marka odzieżowa wyróżniała się na tle konkurencji.
Zaprosiłam do współpracy Justynę (moją siostrę cioteczną), która umie uszyć wszystko! Potem dołączyła do nas graficzka Magda, dzięki której możecie podziwiać printy na naszych ubraniach.
I tak powstało nasze trio firmowe, czyli nowa polska marka odzieżowa MyMiętowi, którą dopełniło wcześniej wspomniane przez nas inne trio:

  • Kolorowe ubrania

 

Czerń i beż nigdy nas nie kręciły. Kolory zdecydowanie lepiej oddają nasze charaktery, pasje
i kreatywność. Kolejne trio! Przypadek? U nas nic nie jest przypadkowe!

  • Jakość

MyMiętowi to polska marka odzieżowa, którą wyróżnia wysoka jakość materiałów i dodatków.
Wszystkie są produkowane w Polsce. Tutaj również szyjemy. Nasze standardy zdecydowanie odbiegają od tych, które są normą w sieciówkach. Dlatego chcemy Ci powiedzieć 2 ważne rzeczy.

  1. Każda odzież, którą zamawiasz, wychodząca spod naszej maszyny, powstaje z maksymalną dbałością o detale, co przekłada się na wyższą cenę.
  2. Nie mamy gotowych produktów od ręki, dlatego na swój wymarzony komplet musisz poczekać.  
  • Indywidualizm

 Wszystko szyjemy na wymiar i zgodnie z Twoim pomysłem. Ty wybierasz kolor, print i detale. Chcesz bluzę z 1 kieszonką, a może kieszenie w spodniach Ci przeszkadzają? Ty decydujesz i mówisz nam, czego oczekujesz. MyMiętowi to polska marka odzieżowa, które nie tylko stworzy dla Ciebie wymarzone ubrania, ale również będzie wsłuchana w Twoje potrzeby. Wiemy, jak ważny jest indywidualny styl i chcemy pomóc Ci go wyrazić!

MyMiętowi to polska marka odzieżowa stawiająca na świadomą konsumpcję mody

Rozpisałyśmy się, ale tylko po to, żebyście mogli nas jeszcze lepiej poznać! Nasza historia dobiega końca, więc pora na szczęśliwe zakończenie. Śmiało możemy je tak nazwać,  bo będzie przyjazne dla środowiska. Jesteśmy miętowe również poprzez bycie eko. Nie tylko tak mówimy, ale również działamy w tym rytmie. Nasze foliopaki są biodegradowalne, a nasze ulotki informacyjne drukujemy na szarym papierze.