W MyMietowi naszą misją jest dostarczanie świadomej mody, która jest ręcznie robiona i wysokiej jakości. Wierzymy, że w modzie powinno chodzić o coś więcej niż tylko o najnowsze trendy – powinna ona mieć także pozytywny wpływ na świat. Naszą wizją jest stworzenie przyszłości, w której każdy będzie miał dostęp do zrównoważonej, etycznej mody. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy możemy urzeczywistnić tę wizję.

Koszulki dla dzieci pieski

Wizja i Misja MyMietowi

W mymietowi naszą misją jest dostarczanie świadomej mody, która jest ręcznie robiona i wysokiej jakości. Wierzymy, że w modzie powinno chodzić o coś więcej niż tylko o najnowsze trendy – powinna ona mieć także pozytywny wpływ na świat. Naszą wizją jest stworzenie przyszłości, w której każdy będzie miał dostęp do zrównoważonej, etycznej mody. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy możemy urzeczywistnić tę wizję.

Ubrania szyte na miarę

Świadoma moda, ubrania wysokiej jakości handmade to nasza misja. Każdy produkt Mymietowi jest wykonany z najwyższą precyzją.

Ubrania handmade szyte w Polsce

Naszą wizją jest bycie liderem na rynku ubrań handmade, wyznaczającym nowe standardy jakości i zrównoważenia w przemyśle modowym. Chcemy edukować i inspirować naszych klientów do podejmowania świadomych wyborów dotyczących noszonych przez nich ubrań oraz doceniać umiejętności, czas i wysiłek, które są wkładane w tworzenie każdej sztuki odzieży.

Producent ubrań na zamówienie

Wybierając Mymietowi, wspierasz bardziej zrównoważony, etyczny i przyjazny środowisku sposób produkcji mody. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej misji!