Powrót

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 399PLN | PRODUKTY HAND MADE SZYTE W POLSCE CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-16 DNI

Cykl o miętowych: Jak powstają wzory na ubrania?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cykl, dzięki któremu bliżej poznacie nasze trio. Dowiecie się, jakie były początki i z jakimi wyzwaniami przychodzi nam się mierzyć w codziennej pracy. Na pierwszy ogień idzie graficzka Magda!

Projekty graficzne pełne koloru
Projekty graficzne Magdy to triumf koloru. Widać w nich niezwykłą pasję, kreatywność i pozytywną energię. Nie ustępują one jednak niezwykłej dbałości o detale. Śmiejemy się, że Magda ma miarkę w oku tak jak my podczas szycia. Wszystko to sprawiło, że chętnie zaprosiłyśmy Magdę do Miętowych.
Początki były bardzo minimalistyczne. Inaczej pisząc, mało kolorowe
i zmierzające w stronę klasyki. Jednak z czasem wszystkie zdałyśmy sobie sprawę, że to kompletnie nie jest nasze. Znacie to uczucie? Zaczęłyśmy więc szukać CZEGOŚ SZALONEGO. Chciałyśmy, żeby to szaleństwo dosłownie wyskakiwało z grafik. Wszystko po to, aby ubrania tętniły życiem. Zresztą intensywne kolory to było coś, czego na rynku nam brakowało. Pierwszy etap śmiało możemy określić jako poszukiwania kolorystyczne.

Unikalne printy na ubrania
Kolorowe i kreatywne projekty graficzne Magdy są prawdziwymi dziełami sztuki. Tym co wyróżnia naszą markę są właśnie autorskie printy. Pomysł na pierwszy wzór powstał na prośbę Martyny. Był to motyw zwierzęcy. Wybór padł na pieski, bo każda osoba z miętowej ekipy ma czworonoga. Początki były takie same jak z kolorem: minimalistyczne, nieśmiałe i zbyt oczywiste. Potem odkryłyśmy, że nasze printy na ubrania muszą być spójne z naszym temperamentem i energią. Doskonale wyrażają to motywy: zwierzęce, jedzeniowe, kwiatowe, fantazyjne wzory, w tym c-wow, który uwielbiacie! 

Efekt WOW
Nieskromnie uważamy, że Magda osiągnęła ten efekt. Wszystko za sprawą połączenia fantazyjnych wzorów i wyrazistych kolorów. Tego nie znajdziecie
w żadnym innym sklepie. Chcemy wyróżnić siebie i Was z tłumu. Praca Magdy to ciągłe poszukiwania, ponieważ tworzy dla Was! Uwzględnia Wasze potrzeby
i życzenia. Dlatego wśród naszych printów znajdziecie nie tylko totalne szaleństwo, ale również równowagę pomiędzy energią, kreatywnością i klasyką. 
Znowu trio. Przypadek? Nie sądzimy!

Kolorowego dnia!🙂

Udostępnij artykuł